DOKUMENTACJA WYDZIAŁU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ /kadencja 2016–2024/

sezon 2021

rozgrywki Opolskiego Związku Piłki Siatkowej

dokumentacja Opolskiego Związku Piłki Siatkowej
dokumentacja Polskiego Związku Piłki Siatkowej
Grand Prix Opolszczyzny 2021
wyniki turniejów kobiet wyniki turniejów mixtów wyniki turniejów mężczyzn

Głuchołazy

Suchy Bór

Kamień Śląski

Suchy Bór

Moszna

Bąków

 

Głuchołazy

Suchy Bór

Kędzierzyn Koźle

Bąków

Kamień Śląski

#punktacja GPO 2021 kobiet

#punktacja GPO 2021 mixtów

#punktacja GPO 2021 mężczyzn

Lista startowa finał kobiet

Lista startowa finał MIXTÓW Bąków
Lista startowa finał mężczyzn

sezon 2020

wyniki turniejów

kobiety

mixty

mężczyźni

Głuchołazy

Krapkowice

Suchy Bór

Moszna

Kędzierzyn-Koźle

Krapkowice

Suchy Bór

Kędzierzyn-Koźle

Głuchołazy

Krapkowice

Suchy Bór

Moszna

Kędzierzyn-Koźle

 

GPO 2020

Punktacja

GPO 2020

 

GPO 2020

Finał Grand Prix Opolszczyzny 2020

finał kobiet

Kędzierzyn-Koźle

FINAŁ GPO 2020 K

finał mixtów

Suchy Bór

finał mężczyzn

Kędzierzyn-Koźle

FINAŁ GPO 2020 M

dokumentacja

sezon 2019

wyniki turniejów

kobiety

mixty

mężczyźni

Głuchołazy

Krapkowice

Moszna

Kędzierzyn-Koźle

Krapkowice

Kędzierzyn-Koźle

Głuchołazy

Krapkowice

Moszna

Kędzierzyn-Koźle

 

GPO 2019

Punktacja

GPO 2019

 

GPO 2019

Finał Grand Prix Opolszczyzny 2019

03.08.2019; Kędzierzyn-Koźle

Stadion „Kuźniczka”

Startujące pary :   kobiety

 

R1   Rejno / Sobolewska

R2   Ożóg / Stramecka

R3   Warwas /  Deptuch

R4   Kozińska / Kępska

R5   Szczygielska / Grabeus

R6   Gregarek / Kowohl

R7   Gebauer / Szelwach

R8   Rusin / Moczko

 

 

04.08.2019; Kędzierzyn-Koźle

Stadion „Kuźniczka”

Startujące pary  :  mężczyźni

R1   Sarnecki / Gramala

R2   Malczewski / Stogniew P.

R3   Sachnik / Ciach

R4   Pizuński / Bąk

R5   Płocki / Zamszyn – DK

R6   Jankowski / Stogniew M.

R7   Szyporta / Luber

R8   Bieniasiewicz / Gwóźdź

R9   Januszkiewicz / Barciak

R10   Mańkowski / Gusta

R 11   Rajski / Krasnodębski

R12   Szewczyk / Szczepański

 

10.08.2019; Suchy Bór

korty plażowe

Startujące pary: miksty

R1    Wilk / Stogniew M.

R2    Zagaja / Zagaja

R3   Ożóg / Gusta

R4   Toborek / Ciach

R5   Moczko / Knapiak

R6   Zich / Jankowski

R7   Kępska / Sachnik

R8   Mulawa / Mańkowski

R9   Buchaniewicz / Kostera

R10   Rusin / Bieniasiewicz

Zatwierdzone pary i rozstawienie na finał kobiet i mężczyzn, Opole 30.07.2019 r.

 

dokumentacja

Przechwytywanie2

 

Mixty Krapkowice Kobiety - Krapkowice Mężczyźni Krapkowice

sezon 2018

Wyniki turniejów, punktacja i klasyfikacja

kobiety

mixty

mężczyźni

Suchy Bór

Głuchołazy

Opole

Krapkowice

Moszna

Kędzierzyn-Koźle

Suchy Bór

Krapkowice

Kędzierzyn-Koźle

Suchy Bór

Głuchołazy

Opole

Krapkowice

Moszna

Kędzierzyn-Koźle

 
Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
Punktacja
Suchy Bór FINAŁ
 
Kędzierzyn-Koźle FINAŁ 
dokumentacja

sezon 2017

sezon 2016