rozgrywki turniejowe

Pobierz

turniej nr 1 - gospodarz UKS AMS Opolewróć na początek

08-12-2019 10:00
mecz nr: 1
UKS AMS OpoleAZS PWSZ Nysa0:2 14:25 17:25
08-12-2019 11:30
mecz nr: 2
AZS PWSZ NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:0 25:12 25:7
08-12-2019 13:00
mecz nr: 3
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS AMS Opole2:0 25:20 25:16

turniej nr 2 - gospodarz MMKS II Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

15-12-2019 10:00
mecz nr: 4
MMKS II Kędzierzyn - KoźleMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:2 16:25 23:25
15-12-2019 11:30
mecz nr: 5
MMKS I Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ Nysa2:0 25:18 25:13
15-12-2019 13:00
mecz nr: 6
AZS PWSZ NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:0 25:18 25:14

turniej nr 3 - gospodarz UKS Strzelce Opolskiewróć na początek

22-12-2019 10:00
mecz nr: 7
UKS Strzelce OpolskieAZS PWSZ Nysa0:2 17:25 17:25
22-12-2019 11:30
mecz nr: 8
AZS PWSZ NysaUKS AMS Opole2:0 25:7 25:9
22-12-2019 13:00
mecz nr: 9
UKS AMS OpoleUKS Strzelce Opolskie0:2 15:25 16:25

turniej nr 4 - gospodarz MMKS II Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

12-01-2020 10:00
mecz nr: 10
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS AMS Opole2:1 25:15 20:25 15:4
12-01-2020 11:30
mecz nr: 11
UKS AMS OpoleUKS Strzelce Opolskie2:0 25:18 26:24
12-01-2020 13:00
mecz nr: 12
UKS Strzelce OpolskieMMKS II Kędzierzyn - Koźle1:2 6:25 25:22 10:15

turniej nr 5 - gospodarz MMKS I Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

18-01-2020 10:00
mecz nr: 13
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS AMS Opole2:0 25:11 25:15
18-01-2020 11:30
mecz nr: 14
UKS AMS OpoleMMKS II Kędzierzyn - Koźle0:2 14:25 16:25
18-01-2020 13:00
mecz nr: 15
MMKS II Kędzierzyn - KoźleMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:2 14:25 21:25

turniej nr 6 - gospodarz AZS PWSZ Nysawróć na początek

19-01-2020 10:00
mecz nr: 16
AZS PWSZ NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:0 25:20 25:22
19-01-2020 11:30
mecz nr: 17
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS Strzelce Opolskie2:0 25:22 25:18
19-01-2020 13:00
mecz nr: 18
UKS Strzelce OpolskieAZS PWSZ Nysa0:2 14:25 13:25

turniej nr 7 - gospodarz UKS AMS Opolewróć na początek

26-01-2020 10:00
mecz nr: 19
UKS AMS OpoleUKS Strzelce Opolskie2:0 25:16 25:23
26-01-2020 11:30
mecz nr: 20
UKS Strzelce OpolskieMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:2 21:25 14:25
26-01-2020 13:00
mecz nr: 21
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS AMS Opole2:1 24:26 25:14 15:6

turniej nr 8 - gospodarz AZS PWSZ Nysawróć na początek

01-02-2020 10:00
mecz nr: 22
AZS PWSZ NysaMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:2 19:25 21:25
01-02-2020 11:30
mecz nr: 23
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS AMS Opole2:0 25:15 25:19
01-02-2020 13:00
mecz nr: 24
UKS AMS OpoleAZS PWSZ Nysa0:2 20:25 10:25

turniej nr 9 - gospodarz UKS Strzelce Opolskiewróć na początek

02-02-2020 10:00
mecz nr: 25
UKS Strzelce OpolskieMMKS II Kędzierzyn - Koźle0:2 18:25 24:26
02-02-2020 11:30
mecz nr: 26
MMKS II Kędzierzyn - KoźleMMKS I Kędzierzyn - Koźle1:2 10:25 25:18 10:15
02-02-2020 13:00
mecz nr: 27
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS Strzelce Opolskie2:0 25:12 25:13

turniej nr 10 - gospodarz MMKS I Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

01-03-2020 10:00
mecz nr: 28
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS Strzelce Opolskie2:1 19:25 25:23 15:7
01-03-2020 11:30
mecz nr: 29
UKS Strzelce OpolskieAZS PWSZ Nysa0:2 19:25 23:25
01-03-2020 13:00
mecz nr: 30
AZS PWSZ NysaMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:2 22:25 21:25