rozgrywki turniejowe

Pobierz

turniej nr 1 - gospodarz ECO UNI I Opolewróć na początek

24-11-2019 9:00
mecz nr: A-1
ECO UNI I OpolePV Volley Krapkowice
24-11-2019 10:30
mecz nr: A-2
PV Volley KrapkowiceNTSK Nysa
24-11-2019 12:00
mecz nr: A-3
NTSK NysaECO UNI I Opole

turniej nr 2 - gospodarz ECO UNI II Opolewróć na początek

24-11-2019 14:00
mecz nr: A-4
ECO UNI II OpoleLUKS Sukces Komprachcice
24-11-2019 15:30
mecz nr: A-5
LUKS Sukces KomprachciceUKS Jedynka Kluczbork
24-11-2019 17:00
mecz nr: A-6
UKS Jedynka KluczborkECO UNI II Opole

turniej nr 3 - gospodarz MMKS I Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

24-11-2019 9:00
mecz nr: A-7
MMKS I Kędzierzyn - KoźleMMKS II Kędzierzyn - Koźle
24-11-2019 10:30
mecz nr: A-8
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS Jedynka Niemodlin
24-11-2019 12:00
mecz nr: A-9
UKS Jedynka NiemodlinMMKS I Kędzierzyn - Koźle

turniej nr 4 - gospodarz LUKS Sukces Komprachcicewróć na początek

01-12-2019 10:00
mecz nr: A-10
LUKS Sukces KomprachciceECO UNI I Opole
01-12-2019 11:30
mecz nr: A-11
ECO UNI I OpoleMMKS I Kędzierzyn - Koźle
01-12-2019 13:00
mecz nr: A-12
MMKS I Kędzierzyn - KoźleLUKS Sukces Komprachcice

turniej nr 5 - gospodarz MMKS II Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

01-12-2019 10:00
mecz nr: A-13
MMKS II Kędzierzyn - KoźleECO UNI II Opole
01-12-2019 11:30
mecz nr: A-14
ECO UNI II OpoleNTSK Nysa
01-12-2019 13:00
mecz nr: A-15
NTSK NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle

turniej nr 6 - gospodarz UKS Jedynka Kluczborkwróć na początek

01-12-2019 10:00
mecz nr: A-16
UKS Jedynka KluczborkPV Volley Krapkowice
01-12-2019 10:30
mecz nr: A-17
PV Volley KrapkowiceUKS Jedynka Niemodlin
01-12-2019 12:00
mecz nr: A-18
UKS Jedynka NiemodlinUKS Jedynka Kluczbork

turniej nr 7 - gospodarz UKS Jedynka Kluczborkwróć na początek

08-12-2019 10:00
mecz nr: A-19
UKS Jedynka KluczborkMMKS II Kędzierzyn - Koźle
08-12-2019 11:30
mecz nr: A-20
MMKS II Kędzierzyn - KoźleLUKS Sukces Komprachcice
08-12-2019 13:00
mecz nr: A-21
LUKS Sukces KomprachciceUKS Jedynka Kluczbork

turniej nr 8 - gospodarz NTSK Nysawróć na początek

08-12-2019 10:00
mecz nr: A-22
NTSK NysaMMKS I Kędzierzyn - Koźle
08-12-2019 11:30
mecz nr: A-23
MMKS I Kędzierzyn - KoźlePV Volley Krapkowice
08-12-2019 13:00
mecz nr: A-24
PV Volley KrapkowiceNTSK Nysa

turniej nr 9 - gospodarz ECO UNI II Opolewróć na początek

08-12-2019 9:00
mecz nr: A-25
ECO UNI II OpoleECO UNI I Opole
08-12-2019 10:30
mecz nr: A-26
ECO UNI I OpoleUKS Jedynka Niemodlin
08-12-2019 12:00
mecz nr: A-27
UKS Jedynka NiemodlinECO UNI II Opole

turniej nr 10 - gospodarz PV Volley Krapkowicewróć na początek

15-12-2019 10:00
mecz nr: A-28
PV Volley KrapkowiceECO UNI I Opole
15-12-2019 11:30
mecz nr: A-29
ECO UNI I OpoleMMKS II Kędzierzyn - Koźle
15-12-2019 13:00
mecz nr: A-30
MMKS II Kędzierzyn - KoźlePV Volley Krapkowice

turniej nr 11 - gospodarz MMKS I Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

15-12-2019 10:00
mecz nr: A-31
MMKS I Kędzierzyn - KoźleECO UNI II Opole
15-12-2019 11:30
mecz nr: A-32
ECO UNI II OpoleUKS Jedynka Kluczbork
15-12-2019 13:00
mecz nr: A-33
UKS Jedynka KluczborkMMKS I Kędzierzyn - Koźle

turniej nr 12 - gospodarz LUKS Sukces Komprachcicewróć na początek

15-12-2019 9:00
mecz nr: A-34
LUKS Sukces KomprachciceNTSK Nysa
15-12-2019 10:30
mecz nr: A-35
NTSK NysaUKS Jedynka Niemodlin
15-12-2019 12:00
mecz nr: A-36
UKS Jedynka NiemodlinLUKS Sukces Komprachcice

turniej nr 13 - gospodarz UKS Jedynka Kluczborkwróć na początek

12-01-2020 10:00
mecz nr: A-37
UKS Jedynka KluczborkNTSK Nysa
12-01-2020 11:30
mecz nr: A-38
NTSK NysaECO UNI I Opole
12-01-2020 13:00
mecz nr: A-39
ECO UNI I OpoleUKS Jedynka Kluczbork

turniej nr 14 - gospodarz LUKS Sukces Komprachcicewróć na początek

12-01-2020 10:00
mecz nr: A-40
LUKS Sukces KomprachciceECO UNI II Opole
12-01-2020 11:30
mecz nr: A-41
ECO UNI II OpolePV Volley Krapkowice
12-01-2020 13:00
mecz nr: A-42
PV Volley KrapkowiceLUKS Sukces Komprachcice

turniej nr 15 - gospodarz UKS Jedynka Niemodlinwróć na początek

12-01-2020 9:00
mecz nr: A-43
UKS Jedynka NiemodlinMMKS II Kędzierzyn - Koźle
12-01-2020 10:30
mecz nr: A-44
MMKS II Kędzierzyn - KoźleMMKS I Kędzierzyn - Koźle
12-01-2020 12:00
mecz nr: A-45
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS Jedynka Niemodlin

turniej nr 16 - gospodarz ECO UNI I Opolewróć na początek

19-01-2020 10:00
mecz nr: A-46
ECO UNI I OpoleECO UNI II Opole
19-01-2020 11:30
mecz nr: A-47
ECO UNI II OpoleMMKS I Kędzierzyn - Koźle
19-01-2020 13:00
mecz nr: A-48
MMKS I Kędzierzyn - KoźleECO UNI I Opole

turniej nr 17 - gospodarz NTSK Nysawróć na początek

19-01-2020 10:00
mecz nr: A-49
NTSK NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle
19-01-2020 11:30
mecz nr: A-50
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS Jedynka Kluczbork
19-01-2020 13:00
mecz nr: A-51
UKS Jedynka KluczborkNTSK Nysa

turniej nr 18 - gospodarz PV Volley Krapkowicewróć na początek

19-01-2020 9:00
mecz nr: A-52
PV Volley KrapkowiceLUKS Sukces Komprachcice
19-01-2020 10:30
mecz nr: A-53
LUKS Sukces KomprachciceUKS Jedynka Niemodlin
19-01-2020 12:00
mecz nr: A-54
UKS Jedynka NiemodlinPV Volley Krapkowice

turniej nr 19 - gospodarz ECO UNI II Opolewróć na początek

26-01-2020 9:00
mecz nr: A-55
ECO UNI II OpoleMMKS II Kędzierzyn - Koźle
26-01-2020 10:30
mecz nr: A-56
MMKS II Kędzierzyn - KoźlePV Volley Krapkowice
26-01-2020 12:00
mecz nr: A-57
PV Volley KrapkowiceECO UNI II Opole

turniej nr 20 - gospodarz MMKS I Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

26-01-2020 10:00
mecz nr: A-58
MMKS I Kędzierzyn - KoźleNTSK Nysa
26-01-2020 11:30
mecz nr: A-59
NTSK NysaLUKS Sukces Komprachcice
26-01-2020 13:00
mecz nr: A-60
LUKS Sukces KomprachciceMMKS I Kędzierzyn - Koźle

turniej nr 21 - gospodarz UKS Jedynka Niemodlinwróć na początek

26-01-2020 9:00
mecz nr: A-61
UKS Jedynka NiemodlinECO UNI I Opole
26-01-2020 10:30
mecz nr: A-62
ECO UNI I OpoleUKS Jedynka Kluczbork
26-01-2020 12:00
mecz nr: A-63
UKS Jedynka KluczborkUKS Jedynka Niemodlin

turniej nr 22 - gospodarz MMKS II Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

02-02-2020 10:00
mecz nr: A-64
MMKS II Kędzierzyn - KoźleECO UNI I Opole
02-02-2020 11:30
mecz nr: A-65
ECO UNI I OpoleLUKS Sukces Komprachcice
02-02-2020 13:00
mecz nr: A-66
LUKS Sukces KomprachciceMMKS II Kędzierzyn - Koźle

turniej nr 23 - gospodarz PV Volley Krapkowicewróć na początek

02-02-2020 10:00
mecz nr: A-67
PV Volley KrapkowiceMMKS I Kędzierzyn - Koźle
02-02-2020 11:30
mecz nr: A-68
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS Jedynka Kluczbork
02-02-2020 13:00
mecz nr: A-69
UKS Jedynka KluczborkPV Volley Krapkowice

turniej nr 24 - gospodarz NTSK Nysawróć na początek

02-02-2020 9:00
mecz nr: A-70
NTSK NysaECO UNI I Opole
02-02-2020 10:30
mecz nr: A-71
ECO UNI I OpoleUKS Jedynka Niemodlin
02-02-2020 12:00
mecz nr: A-72
UKS Jedynka NiemodlinNTSK Nysa