rozgrywki turniejowe

Pobierz

turniej nr 1 - gospodarz ECO UNI I Opolewróć na początek

24-11-2019 9:00
mecz nr: A-1
ECO UNI I OpolePV Volley Krapkowice2:0 25:13 25:14
24-11-2019 10:30
mecz nr: A-2
PV Volley KrapkowiceNTSK Nysa0:2 11:25 14:25
24-11-2019 12:00
mecz nr: A-3
NTSK NysaECO UNI I Opole0:2 15:25 16:25

turniej nr 2 - gospodarz ECO UNI II Opolewróć na początek

24-11-2019 14:00
mecz nr: A-4
ECO UNI II OpoleLUKS Sukces Komprachcice2:0 25:15 26:24
24-11-2019 15:30
mecz nr: A-5
LUKS Sukces KomprachciceUKS Jedynka Kluczbork0:2 24:26 15:25
24-11-2019 17:00
mecz nr: A-6
UKS Jedynka KluczborkECO UNI II Opole0:2 24:26 13:25

turniej nr 3 - gospodarz MMKS I Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

24-11-2019 9:00
mecz nr: A-7
MMKS I Kędzierzyn - KoźleMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:0 25:7 25:6
24-11-2019 10:30
mecz nr: A-8
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS Jedynka Niemodlin1:2 25:23 9:25 16:25
24-11-2019 12:00
mecz nr: A-9
UKS Jedynka NiemodlinMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:2 11:25 11:25

turniej nr 4 - gospodarz LUKS Sukces Komprachcicewróć na początek

01-12-2019 9:00
mecz nr: A-10
LUKS Sukces KomprachciceECO UNI I Opole0:2 11:25 8:25
01-12-2019 10:30
mecz nr: A-11
ECO UNI I OpoleMMKS I Kędzierzyn - Koźle2:0 25:19 25:8
01-12-2019 12:00
mecz nr: A-12
MMKS I Kędzierzyn - KoźleLUKS Sukces Komprachcice2:0 25:14 25:11

turniej nr 5 - gospodarz MMKS II Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

01-12-2019 10:00
mecz nr: A-13
MMKS II Kędzierzyn - KoźleECO UNI II Opole0:2 9:25 6:25
01-12-2019 11:30
mecz nr: A-14
ECO UNI II OpoleNTSK Nysa2:0 25:11 27:25
01-12-2019 13:00
mecz nr: A-15
NTSK NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:0 25:4 25:14

turniej nr 6 - gospodarz UKS Jedynka Kluczborkwróć na początek

01-12-2019 8:30
mecz nr: A-16
UKS Jedynka KluczborkPV Volley Krapkowice2:0 25:9 25:23
01-12-2019 10:00
mecz nr: A-17
PV Volley KrapkowiceUKS Jedynka Niemodlin2:0 25:7 25:17
01-12-2019 11:30
mecz nr: A-18
UKS Jedynka NiemodlinUKS Jedynka Kluczbork0:2 15:25 13:25

turniej nr 7 - gospodarz UKS Jedynka Kluczborkwróć na początek

08-12-2019 10:00
mecz nr: A-19
UKS Jedynka KluczborkMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:0 25:12 25:5
08-12-2019 11:30
mecz nr: A-20
MMKS II Kędzierzyn - KoźleLUKS Sukces Komprachcice0:2 19:25 12:25
08-12-2019 13:00
mecz nr: A-21
LUKS Sukces KomprachciceUKS Jedynka Kluczbork1:2 25:19 20:25 3:25

turniej nr 8 - gospodarz NTSK Nysawróć na początek

08-12-2019 10:00
mecz nr: A-22
NTSK NysaMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:2 16:25 21:25
08-12-2019 11:30
mecz nr: A-23
MMKS I Kędzierzyn - KoźlePV Volley Krapkowice2:1 20:25 25:15 15:8
08-12-2019 13:00
mecz nr: A-24
PV Volley KrapkowiceNTSK Nysa0:2 21:25 13:25

turniej nr 9 - gospodarz ECO UNI II Opolewróć na początek

08-12-2019 9:00
mecz nr: A-25
ECO UNI II OpoleECO UNI I Opole0:2 11:25 23:25
08-12-2019 10:30
mecz nr: A-26
ECO UNI I OpoleUKS Jedynka Niemodlin2:0 25:16 25:11
08-12-2019 12:00
mecz nr: A-27
UKS Jedynka NiemodlinECO UNI II Opole0:2 12:25 19:25

turniej nr 10 - gospodarz PV Volley Krapkowicewróć na początek

15-12-2019 10:00
mecz nr: A-28
PV Volley KrapkowiceECO UNI I Opole0:2 13:25 15:25
15-12-2019 11:30
mecz nr: A-29
ECO UNI I OpoleMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:0 25:13 25:12
15-12-2019 13:00
mecz nr: A-30
MMKS II Kędzierzyn - KoźlePV Volley Krapkowice0:2 17:25 9:25

turniej nr 11 - gospodarz MMKS I Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

15-12-2019 10:00
mecz nr: A-31
MMKS I Kędzierzyn - KoźleECO UNI II Opole2:1 13:25 25:14 17:15
15-12-2019 11:30
mecz nr: A-32
ECO UNI II OpoleUKS Jedynka Kluczbork2:0 27:25 25:18
15-12-2019 13:00
mecz nr: A-33
UKS Jedynka KluczborkMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:2 19:25 18:25

turniej nr 12 - gospodarz LUKS Sukces Komprachcicewróć na początek

15-12-2019 9:00
mecz nr: A-34
LUKS Sukces KomprachciceNTSK Nysa0:2 23:25 24:26
15-12-2019 10:30
mecz nr: A-35
NTSK NysaUKS Jedynka Niemodlin2:0 25:14 25:9
15-12-2019 12:00
mecz nr: A-36
UKS Jedynka NiemodlinLUKS Sukces Komprachcice0:2 11:25 17:25

turniej nr 13 - gospodarz UKS Jedynka Kluczborkwróć na początek

12-01-2020 10:00
mecz nr: A-37
UKS Jedynka KluczborkNTSK Nysa1:2 19:25 25:13 9:25
12-01-2020 11:30
mecz nr: A-38
NTSK NysaECO UNI I Opole0:2 13:25 16:25
12-01-2020 13:00
mecz nr: A-39
ECO UNI I OpoleUKS Jedynka Kluczbork2:0 25:11 25:23

turniej nr 14 - gospodarz LUKS Sukces Komprachcicewróć na początek

12-01-2020 9:00
mecz nr: A-40
LUKS Sukces KomprachciceECO UNI II Opole0:2 19:25 6:25
12-01-2020 11:30
mecz nr: A-41
ECO UNI II OpolePV Volley Krapkowice2:0 25:19 25:5
12-01-2020 13:00
mecz nr: A-42
PV Volley KrapkowiceLUKS Sukces Komprachcice0:2 15:25 25:27

turniej nr 15 - gospodarz UKS Jedynka Niemodlinwróć na początek

11-01-2020 9:00
mecz nr: A-43
UKS Jedynka NiemodlinMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:1 25:19 13:25 16:14
11-01-2020 10:30
mecz nr: A-44
MMKS II Kędzierzyn - KoźleMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:2 8:25 11:25
11-01-2020 12:00
mecz nr: A-45
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS Jedynka Niemodlin2:0 25:11 25:13

turniej nr 16 - gospodarz ECO UNI I Opolewróć na początek

19-01-2020 10:00
mecz nr: A-46
ECO UNI I OpoleECO UNI II Opole2:1 17:25 25:20 15:3
19-01-2020 11:30
mecz nr: A-47
ECO UNI II OpoleMMKS I Kędzierzyn - Koźle2:0 25:13 25:21
19-01-2020 13:00
mecz nr: A-48
MMKS I Kędzierzyn - KoźleECO UNI I Opole1:2 25:21 20:25 7:15

turniej nr 17 - gospodarz NTSK Nysawróć na początek

19-01-2020 10:00
mecz nr: A-49
NTSK NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:0 25:6 25:12
19-01-2020 11:30
mecz nr: A-50
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS Jedynka Kluczbork0:2 14:25 12:25
19-01-2020 13:00
mecz nr: A-51
UKS Jedynka KluczborkNTSK Nysa1:2 20:25 30:28 1:15

turniej nr 18 - gospodarz PV Volley Krapkowicewróć na początek

19-01-2020 9:00
mecz nr: A-52
PV Volley KrapkowiceLUKS Sukces Komprachcice2:0 25:19 25:18
19-01-2020 10:30
mecz nr: A-53
LUKS Sukces KomprachciceUKS Jedynka Niemodlin2:0 25:20 25:22
19-01-2020 12:00
mecz nr: A-54
UKS Jedynka NiemodlinPV Volley Krapkowice0:2 21:25 8:25

turniej nr 19 - gospodarz ECO UNI II Opolewróć na początek

26-01-2020 9:00
mecz nr: A-55
ECO UNI II OpoleMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:0 25:11 25:13
26-01-2020 10:30
mecz nr: A-56
MMKS II Kędzierzyn - KoźlePV Volley Krapkowice0:2 15:25 15:25
26-01-2020 12:00
mecz nr: A-57
PV Volley KrapkowiceECO UNI II Opole0:2 10:25 18:25

turniej nr 20 - gospodarz MMKS I Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

26-01-2020 10:00
mecz nr: A-58
MMKS I Kędzierzyn - KoźleNTSK Nysa2:0 25:14 25:21
26-01-2020 11:30
mecz nr: A-59
NTSK NysaLUKS Sukces Komprachcice2:0 25:16 25:15
26-01-2020 13:00
mecz nr: A-60
LUKS Sukces KomprachciceMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:2 15:25 14:25

turniej nr 21 - gospodarz UKS Jedynka Niemodlinwróć na początek

26-01-2020 9:00
mecz nr: A-61
UKS Jedynka NiemodlinECO UNI I Opole0:2 4:25 14:25
26-01-2020 10:30
mecz nr: A-62
ECO UNI I OpoleUKS Jedynka Kluczbork2:0 25:15 25:16
26-01-2020 12:00
mecz nr: A-63
UKS Jedynka KluczborkUKS Jedynka Niemodlin2:0 25:12 25:5

turniej nr 22 - gospodarz MMKS II Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

02-02-2020 10:00
mecz nr: A-64
MMKS II Kędzierzyn - KoźleECO UNI I Opole0:2 12:25 18:25
02-02-2020 11:30
mecz nr: A-65
ECO UNI I OpoleLUKS Sukces Komprachcice2:1 25:15 22:25 15:12
02-02-2020 13:00
mecz nr: A-66
LUKS Sukces KomprachciceMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:0 25:14 25:19

turniej nr 23 - gospodarz PV Volley Krapkowicewróć na początek

02-02-2020 10:00
mecz nr: A-67
PV Volley KrapkowiceMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:2 10:25 23:25
02-02-2020 11:30
mecz nr: A-68
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS Jedynka Kluczbork2:0 25:15 25:22
02-02-2020 13:00
mecz nr: A-69
UKS Jedynka KluczborkPV Volley Krapkowice2:0 25:20 25:22

turniej nr 24 - gospodarz NTSK Nysawróć na początek

02-02-2020 9:00
mecz nr: A-70
NTSK NysaECO UNI II Opole1:2 17:25 25:23 11:15
02-02-2020 10:30
mecz nr: A-71
ECO UNI II OpoleUKS Jedynka Niemodlin2:0 25:11 25:8
02-02-2020 12:00
mecz nr: A-72
UKS Jedynka NiemodlinNTSK Nysa0:2 10:25 7:25