faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

01-12-2019 10:00
mecz nr: 1
MMKS Kędzierzyn - KoźleUKS AMS Opole3:0 25:16 25:14 25:9
26-10-2019 10:00
mecz nr: 2
UKS Mickiewicz KluczborkAZS PWSZ Nysa0:3 9:25 9:25 12:25
27-10-2019 10:00
mecz nr: 3
UKS Strzelce OpolskieMGOKIS Praszka3:0 25:13 25:18 25:9

Kolejka nr 2wróć na początek

16-11-2019 10:30
mecz nr: 4
UKS AMS OpoleMGOKIS Praszka3:2 25:23 23:25 21:25 25:19 15:8
10-11-2019 12:30
mecz nr: 5
AZS PWSZ NysaUKS Strzelce Opolskie3:0 25:15 25:12 25:15
16-11-2019 10:00
mecz nr: 6
MMKS Kędzierzyn - KoźleUKS Mickiewicz Kluczbork3:0 25:12 25:8 25:16

Kolejka nr 3wróć na początek

23-11-2019 10:00
mecz nr: 7
UKS Mickiewicz KluczborkUKS AMS Opole2:3 21:25 28:26 28:26 19:25 13:15
23-11-2019 12:00
mecz nr: 8
UKS Strzelce OpolskieMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 16:25 19:25 18:25
23-11-2019 17:00
mecz nr: 9
MGOKIS PraszkaAZS PWSZ Nysa0:3 5:25 16:25 10:25

Kolejka nr 4wróć na początek

30-11-2019 10:30
mecz nr: 10
UKS AMS OpoleAZS PWSZ Nysa0:3 9:25 13:25 10:25
30-11-2019 11:00
mecz nr: 11
MGOKIS PraszkaMMKS Kędzierzyn - Koźle1:3 21:25 25:20 22:25 11:25
30-11-2019 11:00
mecz nr: 12
UKS Strzelce OpolskieUKS Mickiewicz Kluczbork3:0 25:15 25:20 25:11

Kolejka nr 5wróć na początek

10-12-2019 17:00
mecz nr: 13
UKS Strzelce OpolskieUKS AMS Opole3:0 25:15 25:14 25:14
07-12-2019 10:00
mecz nr: 14
UKS Mickiewicz KluczborkMGOKIS Praszka0:3 14:25 11:25 23:25
12-12-2019 17:00
mecz nr: 15
MMKS Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ Nysa2:3 25:20 18:25 20:25 30:28 13:15

Kolejka nr 6wróć na początek

14-12-2019 10:00
mecz nr: 16
UKS AMS OpoleMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 14:25 4:25 11:25
14-12-2019 11:00
mecz nr: 17
AZS PWSZ NysaUKS Mickiewicz Kluczbork3:0 25:12 25:13 25:18
14-12-2019 15:30
mecz nr: 18
MGOKIS PraszkaUKS Strzelce Opolskie1:3 25:19 19:25 15:25 22:25

Kolejka nr 7wróć na początek

18-01-2020 11:00
mecz nr: 19
MGOKIS PraszkaUKS AMS Opole3:0 25:17 25:18 25:23
18-01-2020 11:00
mecz nr: 20
UKS Strzelce OpolskieAZS PWSZ Nysa2:3 14:25 15:25 25:21 25:15 9:15
26-01-2020 10:00
mecz nr: 21
UKS Mickiewicz KluczborkMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 12:25 16:25 11:25

Kolejka nr 8wróć na początek

25-01-2020 10:30
mecz nr: 22
UKS AMS OpoleUKS Mickiewicz Kluczbork1:3 23:25 25:21 20:25 24:26
23-01-2020 17:00
mecz nr: 23
MMKS Kędzierzyn - KoźleUKS Strzelce Opolskie3:0 25:13 25:4 25:15
25-01-2020 11:00
mecz nr: 24
AZS PWSZ NysaMGOKIS Praszka3:0 25:17 25:12 25:11

Kolejka nr 9wróć na początek

01-02-2020 10:00
mecz nr: 25
AZS PWSZ NysaUKS AMS Opole3:0 25:11 25:13 25:11
01-02-2020 12:00
mecz nr: 26
MMKS Kędzierzyn - KoźleMGOKIS Praszka3:0 25:10 25:15 25:17
01-02-2020 10:00
mecz nr: 27
UKS Mickiewicz KluczborkUKS Strzelce Opolskie1:3 20:25 25:19 15:25 19:25

Kolejka nr 10wróć na początek

08-02-2020 10:30
mecz nr: 28
UKS AMS OpoleUKS Strzelce Opolskie0:3 21:25 16:25 16:25
08-02-2020 10:00
mecz nr: 29
MGOKIS PraszkaUKS Mickiewicz Kluczbork3:0 25:16 25:21 25:23
08-02-2020 10:00
mecz nr: 30
AZS PWSZ NysaMMKS Kędzierzyn - Koźle1:3 22:25 18:25 25:18 19:25