grupa A

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

13-10-2018 11:00
mecz nr: A-1
OKS OlesnoUKS Jedynka I Kluczbork0:3 9:25 7:25 7:25
13-10-2018 12:00
mecz nr: A-2
LUKS Sukces KomprachciceECO AZS Uni Opole2:3 18:25 25:17 17:25 25:21 14:16

Kolejka nr 2wróć na początek

20-10-2018 12:00
mecz nr: A-3
UKS Jedynka I KluczborkLUKS Sukces Komprachcice3:0 25:13 25:15 25:12
20-10-2018 11:00
mecz nr: A-4
MGOKiS PraszkaOKS Olesno3:0 25:7 25:22 25:19

Kolejka nr 3wróć na początek

27-10-2018 12:00
mecz nr: A-5
LUKS Sukces KomprachciceMGOKiS Praszka3:0 25:14 25:18 25:14
27-10-2018 11:00
mecz nr: A-6
ECO AZS Uni OpoleUKS Jedynka I Kluczbork3:2 25:23 17:25 23:25 27:25 15:6

Kolejka nr 4wróć na początek

10-11-2018 10:00
mecz nr: A-7
ECO AZS Uni OpoleMGOKiS Praszka3:0 25:1 25:16 25:20
10-11-2018 12:00
mecz nr: A-8
LUKS Sukces KomprachciceOKS Olesno3:0 25:18 25:12 25:12

Kolejka nr 5wróć na początek

17-11-2018 11:00
mecz nr: A-9
OKS OlesnoECO AZS Uni Opole0:3 14:25 7:25 5:25
17-11-2018 18:00
mecz nr: A-10
MGOKiS PraszkaUKS Jedynka I Kluczbork0:3 14:25 17:25 15:25

Kolejka nr 6wróć na początek

24-11-2018 12:00
mecz nr: A-11
UKS Jedynka I KluczborkOKS Olesno3:0 25:12 25:9 25:10
12-12-2018 17:30
mecz nr: A-12
ECO AZS Uni OpoleLUKS Sukces Komprachcice3:1 25:16 20:25 25:18 25:16

Kolejka nr 7wróć na początek

01-12-2018 12:00
mecz nr: A-13
LUKS Sukces KomprachciceUKS Jedynka I Kluczbork0:3 22:25 23:25 21:25
01-12-2018 11:00
mecz nr: A-14
OKS OlesnoMGOKiS Praszka1:3 25:21 10:25 12:25 16:25

Kolejka nr 8wróć na początek

08-12-2018 16:00
mecz nr: A-15
MGOKiS PraszkaLUKS Sukces Komprachcice3:0 27:25 25:21 25:14
08-12-2018 12:00
mecz nr: A-16
UKS Jedynka I KluczborkECO AZS Uni Opole3:1 25:5 25:22 12:25 25:13

Kolejka nr 9wróć na początek

15-12-2018 11:00
mecz nr: A-17
MGOKiS PraszkaECO AZS Uni Opole
15-12-2018 11:00
mecz nr: A-18
OKS OlesnoLUKS Sukces Komprachcice

Kolejka nr 10wróć na początek

05-01-2019 11:00
mecz nr: A-19
ECO AZS Uni OpoleOKS Olesno
05-01-2019 12:00
mecz nr: A-20
UKS Jedynka I KluczborkMGOKiS Praszka