faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

21-10-2018 11:00
mecz nr: 1
LUKS AZYMEK ZdzieszowiceAZS PWSZ Nysa0:3 14:25 21:25 13:25
21-10-2018 11:00
mecz nr: 2
MGOKiS PraszkaUKS Mickiewicz Kluczbork2:3 27:25 24:26 25:21 14:25 12:15

Kolejka nr 2wróć na początek

28-10-2018 11:00
mecz nr: 3
MGOKiS PraszkaAZS PWSZ Nysa0:3 17:25 14:25 23:25
30-10-2018 17:45
mecz nr: 4
MMKS Kędzierzyn - KoźleLUKS AZYMEK Zdzieszowice3:0 25:8 25:20 25:17

Kolejka nr 3wróć na początek

11-11-2018 11:00
mecz nr: 5
MGOKiS PraszkaMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 22:25 10:25 18:25
04-11-2018 10:00
mecz nr: 6
UKS Mickiewicz KluczborkAZS PWSZ Nysa0:3 16:25 8:25 15:25

Kolejka nr 4wróć na początek

18-11-2018 14:00
mecz nr: 7
UKS Mickiewicz KluczborkMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 16:25 17:25 18:25
18-11-2018 16:00
mecz nr: 8
MGOKiS PraszkaLUKS AZYMEK Zdzieszowice3:1 25:11 18:25 25:20 25:22

Kolejka nr 5wróć na początek

25-11-2018 11:00
mecz nr: 9
LUKS AZYMEK ZdzieszowiceUKS Mickiewicz Kluczbork3:2 13:25 17:25 25:17 25:20 15:11
28-11-2018 17:30
mecz nr: 10
MMKS Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ Nysa2:3 25:19 22:25 21:25 25:22 7:15

Kolejka nr 6wróć na początek

02-12-2018 11:00
mecz nr: 11
AZS PWSZ NysaLUKS AZYMEK Zdzieszowice3:0 25:14 25:14 25:23
02-12-2018 15:00
mecz nr: 12
UKS Mickiewicz KluczborkMGOKiS Praszka1:3 26:28 25:22 22:25 18:25

Kolejka nr 7wróć na początek

09-12-2018 11:00
mecz nr: 13
AZS PWSZ NysaMGOKiS Praszka3:0 25:16 25:20 25:14
09-12-2018 11:00
mecz nr: 14
LUKS AZYMEK ZdzieszowiceMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 11:25 13:25 14:25

Kolejka nr 8wróć na początek

16-12-2018 11:00
mecz nr: 15
MMKS Kędzierzyn - KoźleMGOKiS Praszka
16-12-2018 11:00
mecz nr: 16
AZS PWSZ NysaUKS Mickiewicz Kluczbork

Kolejka nr 9wróć na początek

13-01-2019
mecz nr: 17
MMKS Kędzierzyn - KoźleUKS Mickiewicz Kluczbork
13-01-2019 11:00
mecz nr: 18
LUKS AZYMEK ZdzieszowiceMGOKiS Praszka

Kolejka nr 10wróć na początek

20-01-2019 10:00
mecz nr: 19
UKS Mickiewicz KluczborkLUKS AZYMEK Zdzieszowice
20-01-2019 11:00
mecz nr: 20
AZS PWSZ NysaMMKS Kędzierzyn - Koźle