faza zasadnicza - grupa A

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

24-10-2017 17:30
mecz nr: A1
NTSK NysaSparta Paczków3:0 25:6 25:12 25:18
19-10-2017 17:00
mecz nr: A2
LUKS Sukces KomprachciceECO AZS Uni II Opole1:3 16:25 21:25 25:16 15:25

Kolejka nr 2wróć na początek

22-10-2017 11:00
mecz nr: A3
Sparta PaczkówLUKS Sukces Komprachcice0:3 11:25 7:25 25:27
22-10-2017 11:00
mecz nr: A4
MMKS Kędzierzyn - KoźleNTSK Nysa3:1 25:7 25:10 23:25 25:12

Kolejka nr 3wróć na początek

29-10-2017 13:30
mecz nr: A5
LUKS Sukces KomprachciceMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 10:25 16:25 17:25
29-10-2017 13:00
mecz nr: A6
ECO AZS Uni II OpoleSparta Paczków3:0 25:22 25:21 25:8

Kolejka nr 4wróć na początek

05-11-2017 13:00
mecz nr: A7
MMKS Kędzierzyn - KoźleECO AZS Uni II Opole3:0 25:18 25:7 25:14
09-11-2017 17:30
mecz nr: A8
NTSK NysaLUKS Sukces Komprachcice3:0 25:11 25:20 25:7

Kolejka nr 5wróć na początek

12-11-2017 11:00
mecz nr: A9
ECO AZS Uni II OpoleNTSK Nysa3:0 25:18 25:16 25:21
12-11-2017 11:00
mecz nr: A10
Sparta PaczkówMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 8:25 10:25 12:25

Kolejka nr 6wróć na początek

19-11-2017 11:00
mecz nr: A11
Sparta PaczkówNTSK Nysa0:3 17:25 14:25 20:25
19-11-2017 11:00
mecz nr: A12
ECO AZS Uni II OpoleLUKS Sukces Komprachcice3:0 25:17 25:19 25:12

Kolejka nr 7wróć na początek

30-11-2017 17:00
mecz nr: A13
LUKS Sukces KomprachciceSparta Paczków3:0 25:14 25:9 25:14
26-11-2017 11:00
mecz nr: A14
NTSK NysaMMKS Kędzierzyn - Koźle1:3 18:25 19:25 25:21 23:25

Kolejka nr 8wróć na początek

03-12-2017 11:00
mecz nr: A15
MMKS Kędzierzyn - KoźleLUKS Sukces Komprachcice3:0 25:10 25:16 25:18
03-12-2017 11:00
mecz nr: A16
Sparta PaczkówECO AZS Uni II Opole0:3 13:25 8:25 12:25

Kolejka nr 9wróć na początek

10-12-2017 11:00
mecz nr: A17
ECO AZS Uni II OpoleMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 25:27 17:25 21:25
12-12-2017 16:30
mecz nr: A18
LUKS Sukces KomprachciceNTSK Nysa1:3 16:25 20:25 25:23 15:25

Kolejka nr 10wróć na początek

17-12-2017 10:00
mecz nr: A19
NTSK NysaECO AZS Uni II Opole3:1 25:9 25:15 23:25 25:22
17-12-2017 11:00
mecz nr: A20
MMKS Kędzierzyn - KoźleSparta Paczków3:0 25:9 25:11 25:16